הדרך להגיש תביעת סיעוד בישראל 

הדרך להגיש תביעת סיעוד בישראל 

קרוב משפחה שלכם הפך להיות סיעודי? אתם כבר כמה שבועות מנסים לטפל בו ומתחיל להיות לכם ברור עד כמה העניין אינו פשוט? הקושי בא לידי ביטוי הן ברמה הרגשית של לראות אדם אהוב במצב סיעודי והן ברמה הפיזית. לא תמיד פשוט לנו לתפקד פיזית במצבים כאלה, ומעבר לכך, העזרה שניתן לקנות בכסף עולה הרבה מאוד. לכן זו הנקודה שבה רוב האנשים רוצים לדעת דבר או שניים בנושא של תביעות סיעוד. איך מגישים אותן? האם צריך עורך דין בשביל זה ומה הסיכוי שהפיצויים באמת יתקבלו? אם גם אתם מוטרדים משאלות כאלה דעו שאתם לא לבד, שכן בפועל כל אדם שנמצא במצב שלכם שואל את עצמו שאלות כאלה, ובצדק. 

למה צריך עו"ד שיוכל לסייע?

בין אם לאדם הסיעודי יש ביטוח כמו הראל ביטוח סיעודי כללית ובין אם יש לו כל ביטוח אחר, צריך לתבוע את חברת הביטוח. צריך לפנות אליה, להציג את המצב ואת הבקשה, וזאת כדי לקבל את הפיצוי ההולם. עם זאת, מדהים לראות בכמה מהמקרים, למרות שאותו אדם סיעודי עשה בזמנו ביטוח הראל ביטוח סיעודי כללית, חברות הביטוח לא אחת מתעלמות. הן לוקחות את הזמן, מעבירות את האחריות לידי האדם הסיעודי ולא באמת מגישות את העזרה שמגיעה לו. זה נשמע לכם מוכר? ניסיתם להתמודד עם הדברים בכוחות עצמכם? אם כך, כדאי שתדעו: כאן בדיוק כדאי להכניס לתמונה עורך דין שיוכל להילחם עבורכם את המלחמה שלכם ולדאוג לכם.

האם מדובר על תהליך ממושך?

זה טבעי שאם אתם צריכים להגיש תביעה בתחום הסיעוד, זה ייקח זמן. למעשה, בישראל מוגשות בכל יום לא מעט תביעות סיעוד, מה שאומר שבתי המשפט עמוסים מאוד. יחד עם זאת, אנחנו בהחלט יכולים לראות שעם עורך הדין הנכון, ניתן יהיה לקצר את התהליך. עורך הדין גם יודע כיצד לפנות אל חברות הביטוח עצמן, מה שמאפשר לו הרבה פעמים להגיע לפשרה עוד לפני שהעניין מגיע לבית המשפט. לכן, אם תוכלו לפנות אל עו"ד מוכשר שיסייע לכם, איפה כאן הדילמה?

אין תגובות