למה גם לכם כדאי לקנות פרוז'קטור סולארי?

למה גם לכם כדאי לקנות פרוז'קטור סולארי?

ביותר ויותר חצרות ומרפסות ניתן לראות פרוז'קטור סולארי. למעשה מדובר בטרנד נפוץ, שנובע ממספר סיבות משמעותיות, שאותן תוכלו לקרוא בעמוד זה – ולהבין למה גם לכם כדאי להצטייד בגוף התאורה עתיר היתרונות.

מתאים לכל מרחב חיצוני

הפרוז'קטורים הסולאריים מתאימים מאוד לכל המרפסות החיצוניות, גם אלה הקטנות יחסית וגם אלה המרווחות מאוד – בזכות העובדה שיש שלל דגמים עם עוצמות תאורה שונות. כמו כן גוף התאורה שניזון מהשמש במהלך היום ומאיר לאחר השקיעה משתלב היטב בכל חצר, כשגם במקרה זה ישנו חופש בחירה נרחב שמבטיח התאמה מלאה גם מבחינת העיצוב וגם מבחינת עוצמת התאורה. מאחר שאור מושך חרקים, כדאי להתקין גם קוטל יתושים חשמלי כך שתוכלו לשבת בנחת וליהנות מהאוויר הצח והאווירה הנעימה.

התקנה פשוטה ומהירה

פרוז'קטור סולארי מקבל חשמל מהשמש, דרך שהופכת לנפוצה מאוד בימינו, ולמעשה יש מדינות שבהן זוהי אופציה מקובלת מאוד לספק חשמל לתושבים. בהתאם הוא לא זקוק לחיבור לרשת החשמל ה"רגילה", אין צורך לפרוס כבלים חשמליים ואין צורך להתקין נקודת חשמל חדשה – כך שהתקנת הפרוז'קטור הסולארי פשוטה ומהירה.

כמה כסף חוסך לכם פרוז'קטור סולארי?

ההתקנה הפשוטה חוסכת כמובן לא "רק" זמן וטרחה, אלא גם לא מעט כסף. בנוסף מושג חיסכון כספי מהבחירה בפרוז'קטורים סולאריים באופן שוטף – בזכות העובדה שהפעלת הפרוז'קטור לא מנפחת את חשבון החשמל, כשכדאי לזכור שמחיר החשמל עולה כל הזמן ולכן כל הפחתה היא משמעותית.

התחשבות בסביבה

במאה ה-21 כולנו מצווים להתחשב בסביבה. בשלב הזה כבר הצטבר מספיק מידע אצל המין האנושי בדבר הקשר בין נזקים חמורים לכדור הארץ לבין צריכת משאבים מופרזת, ובפרט חשמל (שבישראל עדיין מיוצר באופן שמזהם את הסביבה, כולל חשמל על בסיס גז טבעי). אי אפשר יותר להתעלם מהעובדה שאנחנו עלולים לחרב את הכוכב שעליו אנחנו חיים, ולגרום למפגעים קשים. בהתאם כל אדם נדרש לעשות כל שביכולתו כדי לצמצם את טביעת הרגל האקולוגית שלו – התקנת פרוז'קטור סולארי היא צעד קל ליישום שבנוסף מספק כאמור עוד יתרונות משמעותיים ולא "רק" לסביבה.

אין תגובות