מה זה בדיוק נקודות לטיסה ולמה זה צריך לעניין גם אתכם?

מה זה בדיוק נקודות לטיסה ולמה זה צריך לעניין גם אתכם?

אחד מהדברים שאתם הכי אוהבים לעשות זה לטוס? מחפשים תמיד טיסות זולות ורוצים לבלות בחו״ל כמה שיותר? אם כך, אתם בוודאי גם יודעים לומר שזה לא תמיד כל כך זול. לכן עולה השאלה: האם יש משהו שיכול לעזור לנו להוזיל בכל זאת את העלויות? האמת היא, שכן. הפתרון הוא להזמין כרטיס אשראי נקודות טיסה, ויפה שעה אחת קודם. כרטיס אשראי שנותן לכם נקודות טיסה מוביל לכך שעל כל טיסה תשלמו הרבה פחות כסף. זה פשוט: אתם צוברים נקודות ואז ממירים אותם בעת התשלום עבור כרטיסי הטיסה שלכם. לכן, אם אתם מכירים לא מעט אנשים שכבר יש להם כרטיס אשראי נקודות טיסה, הגיע הזמן שתדעו שזה לא במקרה, וגם לכם שווה לבדוק על מה כולם מדברים.

איך עובד כרטיס אשראי נקודות טיסה?

האמת היא, שזה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים. אתם מזמינים כרטיס אשראי שצובר נקודות טיסה ומתחילים לבצע בו רכישות שונות. אחרי x נקודות אתם יכולים להתחיל לנצל את מה שנצבר. בעת רכישת כרטיסי הטיסה, חלק מהתשלום תוכלו לעשות בעזרת אותן נקודות. תוהים למה זה כדאי? פשוט מאוד: אתם צוברים את הנקודות בקלות, בעזרת רכישות שגם ככה התכוונתם לעשות. העניין הוא שעם כרטיס אשראי שצובר נקודות טיסה, אתם פשוט מרוויחים יותר. לכן, אם כל הטוב הזה מחכה לכם ממש מעבר לפינה, למה לדחות זאת רק לחודש הבא?

האם תשלמו על השימוש בכרטיס האשראי?

אנשים רבים שרוצים לעשות את הדיל של כרטיס אשראי נקודות טיסה, רוצים גם לדעת האם זה יעלה להם כסף. שימו לב: בימינו כמעט על כל כרטיס אשראי תשלמו דמי מנוי חודשיים. לכן, אם אתם יכולים רק לבדוק ולברר שהמחיר שתשלמו יהיה נוח ולא מוגזם, איפה כאן הדילמה? אם גם אתם שייכים לאותם האנשים שאוהבים לטוס מידי פעם, ברור שכרטיס אשראי כזה הוא בדיוק בשבילכם. הזמינו אותו עוד היום ותראו שכבר בהזמנת הטיסות הקרובות שלכם תוכלו לנצל את הנקודות שתצברו.

אין תגובות