תקליטן לחתונה – לאירוע בלתי נשכח

תקליטן לחתונה – לאירוע בלתי נשכח

מתחתנים? אתם בוודאי עומלים רבות על תכנון האירוע שתמיד חלמתם עליו; העיצוב והאוכל הם רק חלק מהעניינים שעליכם לדאוג להם. מה לגבי המוזיקה? כעת עליכם למצוא תקליטן לחתונה שלכם, כזה שיצליח לקלוע בדיוק לטעם שלכם, יזרום אתכם ועם האווירה שאתם מעוניינים ליצור אך גם יידע לתת את הטון בכל הקשור למה שיקפיץ וירקיד את האורחים שלכם.

כמה דברים שכדאי לדעת כשבוחרים תקליטן לחתונה

לאחר שתבצעו סקר שוק ותמצאו תקליטן לחתונה שעשה עליכם את הרושם הטוב ביותר, ישנם מספר דגשים נוספים שכדאי שתבדקו:

  • תכנית ב' – גם תקליטנים לחתונות הם בני אדם, ואם חלילה קורה מצב שבו התקליטן לא יוכל להגיע לאירוע, כדאי לברר מי מגבה אותו. במקרים מסוימים תהיה לכם אפשרות לבחור איזה תקליטן תעדיפו, במידה וצצה בעיה. במידה ואתם עובדים מול תקליטן עצמאי, וודאו שקיים סעיף בחוזה העוסק במקרה בו התקליטן לא יוכל להגיע.
  • היכרות עם מקום החתונה – במרבית גני האירועים והאולמות מותקנות מערכות הגברה ותאורה אליהן יוכל התקליטן בחתונה שלכם להתחבר. תקליטן מקצועי יגיע מוקדם יותר או אפילו יבצע בדיקה מספר ימים בעצמו בכדי ללמוד את המקום ואת האפשרויות העומדות בפניו על מנת ליצור את האווירה האופטימלית
  • שעות העבודה – חשוב מאוד לוודא שהתקליטן מודע לשעות בהן מתקיים האירוע על מנת שיוכל להגיע לפני כן, להיות מוכן בזמן ולהיות אתכם לכל אורך הערב. במקרים בהם מתכננים לשמוח עד אור הבוקר, כדאי לבדוק האם התקליטן מגיע ללא הגבלת זמן או שמא יש צורך בתשלום נוסף על השעות הללו. מומלץ לדבר על הדברים הללו מראש בכדי למנוע אי הבנות ואי נעימויות ביום האירוע.

להפיח חיים באירוע

המוזיקה היא חלק בלתי נפרד משמחות ואירועים. שלא כמו האוכל שנעלם מצלחות האורחים ומהבופה במהלך הערב, המוזיקה מתנגנת לכל אורכו. לכן חשוב שזו תהייה לטעמכם ובהתאמה מלאה לקהל המוזמנים שלכם. תפקידו של תקליטן לחתונה הוא לדעת מתי הגיע הזמן להרקיד את הקהל ומתי לתת לו לנוח ולאכול בנחת. כמו שכבר הבנתם, הוא זה שמפיח חיים באירוע.

אין תגובות