כל היתרונות של תנור חימום

כל היתרונות של תנור חימום

אמנם עונת החורף בישראל קצרה, והולכת ומתקצרת משנה לשנה, ובנוסף היא כוללת לא מעט ימים חמימים ואפילו חמים – אבל גם כך בשעות הערב, אחרי שקיעת השמש, הטמפרטורות צונחות וגם בתוך הבתים קר. בהתאם אנחנו זקוקים לפתרונות חימום כשהאפשרויות רבות ומגוונות: מזגן, קמין (בין אם כזה שפועל על גז, בין אם כזה שפועל על בסיס עצים להסקה ובין אם מדובר על קמין נפט), שמיכות נעימות ועוד אפשרות היא כמובן תנור חימום.

בעולם שכל הזמן מחפש את החדש, תנורי חימום נתפשים כפתרון מעט מיושן, ועל כן גם לא מלהיב במיוחד – אבל היתרונות הפרקטיים הרבים שלהם הופכים אותם גם כך לבחירה נפוצה מאוד, ואין כמעט בית שלא תמצאו בו תנור אחד לפחות אם לא יותר.

ניידות מרבית

היתרון העיקרי של תנור חימום הוא הניידות שלו – כשאנחנו בסלון אפשר למקם אותו בקרבתנו וליהנות מהחמימות הנעימה שהוא מפיץ, כשאנחנו עוברים לאחד החדרים האחרים בבית אפשר פשוט להעביר אותו ולהמשיך ליהנות מהטמפרטורה הרצויה מבחינתנו, ובעצם אין צורך להפעיל פתרון חימום שונה בכל מרחב בבית.

חופש בחירה

קמין אולי מהווה פתרון חימום מרשים יותר, אבל למי שבחר בקמין עץ או בקמין נפט אין שליטה על הטמפרטורה בחדר. תנורי חימום, לעומת זאת, מקנים לנו חופש בחירה נרחב לגבי עוצמת החימום – בדרך כלל יש להם מספר מצבים בהתאם למידת הקור ולעד כמה אנחנו רוצים לחמם את המרחב, ובנוסף כיבוי התנור כשכבר חם מדי והפעלתו מחדש כששוב קר פשוטה ומהירה, ואין צורך להמתין עד שהפעולה שלו תורגש.

מחיר נמוך

עוד יתרון משמעותי של תנורי החימום ביחס לכל הפתרונות האחרים שמספקים לנו חורף חמים ונעים הוא המחיר הנמוך שלו. גם העלות של תנורים איכותיים אינה גבוהה, ובזכות האפשרות לבחור את עוצמת הפעולה המתאימה לנו ביותר בכל נקודת זמן גם צריכת החשמל סבירה.

תנור חימום – עם תו תקן בלבד!

הדגש העיקרי בעת רכישת תנור חימום היא לוודא שלתנור הנבחר על-ידכם, זה שהכי מתאים לצרכים הספציפיים שלכם, ישנו תו תקן. תנור ללא תו תקן עלול להיות לא בטיחותי ולסכן אתכם!

אין תגובות