האם תביעת דיבה זו אופציה שכדאי לכם לשקול?

האם תביעת דיבה זו אופציה שכדאי לכם לשקול?

מי מאיתנו לא היה רוצה לשמור על שמו הטוב גם אחרי גירושין? ומי לא היה רוצה לדאוג לכך שתמיד המוניטין של העסק שלו יהיה טוב? עם זאת, הוצאת דיבה זה משהו שלמרות האיסור עדיין קורה, מה שאומר שישנן גם לא מעט תביעות דיבה בישראל. בדרך כלל כאשר מדברים על הוצאת דיבה מדברים על פרסומים שליליים ושקריים לגבי אדם, עסק או ארגון, מה שכמובן מעורר את כעסו של הצד שכנגדו פורסמו דברי השקר. אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם לא מוכנים לקבל את מה שעשו לכם, כדאי שתדעו שהאופציה של תביעת דיבה קיימת ואפשרית גם עבורכם.

איך מגישים תביעת דיבה?

כמו כל סוג אחר של תביעה, גם כאשר מדברים על תביעות דיבה מדברים על תהליך ארוך ולא פשוט. יש לכם אפשרות אומנם לקרוא אודות הנושא הזה באינטרנט ולנסות להגיש את התביעה שלכם לבד, אך האם זה כדאי? בכלל לא בטוח. במקום זה תוכלו לפנות לעורך דין מוביל שמתעסק בתחום לשון הרע והוצאת דיבה ולבקש ממנו סיוע. תביעת דיבה שמוגשת על ידי עורך דין מומחה בדרך כלל מקבלת יחס רציני יותר בבתי המשפט השונים, מה שמגדיל את הסיכוי שלכם לקבל את הפיצויים שאתם חושבים לדרוש.

לאיזה עורך דין כדאי שתתקשרו?

בין אם אתם רוצים להגיש תביעת דיבה ובין אם אתם רוצים רק להבין מה מותר לכם ומה אומר החוק, אין ספק שאתם צריכים עו"ד מומחה שיוכל לעזור לכם. בתחום של תביעות דיבה יש אומנם הרבה עורכי דין מומחים אך לא כולם מגיעים עם:

  • הניסיון הנדרש
  • הרזומה והמוניטין
  • הידע וההבנה בתחום

ובנוסף לכך, לא כל עורכי הדין בענף הזה מספיק מעודכנים. העניין הוא שבימינו כל מה שקשור להוצאת דיבה שונה ממה שהיה לפני עשרים ושלושים שנה כי בימינו האינטרנט זו הזירה המרכזית לפעולות כאלה. לכן עוה"ד שאליו אתם מתקשרים חייב להיות כמה שיותר בקיא ומעודכן בחידושים ובשינויים כי אחרת לא תהיה לו יכולת מספיקה לסייע בעדכם.

אין תגובות