הדברים שניתן לבצע עם שמן קוקוס לשיער

הדברים שניתן לבצע עם שמן קוקוס לשיער

שמן קוקוס לשיער אשר נכבש בכבישה קרה נמצא כהלכה במקום מנצח במאגר של מאכלים, לדוגמה – חדר ספורט פנימי פ חומצת שומן המורכב משרשרת מדיום מגדילה הוצאה של אנרגיה בהמון אפקטיביות. אין זה מתפרש כי מעתה ניתן לצפות בטלוויזיה עם צנצנת שמן קוקוס וכף, נהפוך הוא, דרישה של שמן קוקוס נאלצת להיות מאוד מדודה ויש להיוועץ על ידי דיאטנית בהקשר למידה המסוימת עבורכם. כולסטרול נפלא – שמן הקוקוס נהדר בכך שהוא עשוי חומצת שומן ייעודית עם שרשרת מדיום שעוברת בזריזות ממערכת העיכול אל מול הכבד שלכם והופכות למקור לאלתר של משנה מרץ לגוף ולמוח שלכם, בשל כך הוא עוזר בהטבה בביצועי המוח שלכם.

מה הם הדברים אשר אותם ניתן לבצע על ידי שמן קוקוס לשיער?

  • לחות לשפתיים בשני דרגים – פילינג עבור השפתיים שלכם, באותו אופן של פילינג לגוף, עליכם לטבול את האצבע שלכם בשמן קוקוס והן סוכר ולמרוח בניע סיבובי ורך את השפתיים שלכם. כעת עליכם לשטוף ואז מרחו שמן קוקוס במידה מועטה עד שייספג בשפתיים שלכם.
  • הסרה של איפור מאת הפנים שלכם – צמר גפן טבול בשמן קוקוס נהדר עבור הורדה של איפור אל מול הצוואר, העיניים והפנים שלכם. שמן קוקוס ממיס את האיפור ומותיר עור מבריק וכן אסתטי.
  • באם בא לכם שיער נוצץ וענוג – הניחו מדי חודש שמן קוקוס בכמות רבה בקרב השיער שלכם ואף על הקרקפת שלכם. עליכם לחכות כעשרים דקות ואז תחפפו על ידי שמפו ומרכך. חומצת השומן של שמן קוקוס תחדור לבסיס סיבי השיער הלקויים שלכם ויעזרו להם להשיב לחות והן חלבון.
  • קרם עבור כף הרגל – כף הרגל סדוקה ואף יבשה בשל כך באם תניחו עליה בשפע של שמן קוקוס ותגברו גרב עבה, אל מול הגרב והחום של השמיכה שלכם, שמן קוקוס יבצע את עבודתו ובבוקר תקיצו עם כף רגל חיננית וגם ענוגה.
  • פילינג גוף – שתי כפות שמן קוקוס וכפית של סוכר, יפעלו נפלאות כפילינג טבעי אשר הינו חף מחומר משמר לעור שלכם ויוריד ברכות תאי עור אשר הינם יבשים.
אין תגובות