איך למצוא שמלות כלה מחמיאות במחיר משתלם?

איך למצוא שמלות כלה מחמיאות במחיר משתלם?

לנשים רבות יש בראש תמונה ברורה של שמלת כלה כבר מגיל צעיר למדי, עוד הרבה לפני שמגיע החתן. במקרים אחרים נמדדות עוד ועוד שמלות וההתלבטות ביניהן מלווה את האו-טו-טו כלה במשך זמן רב, עד שכבר אין ברירה אלא להחליט (וגם לאחר מכן עוד עלולות לצוץ חרטות).

בנוסף לדילמה האסתטית, יש גם את השיקול הכלכלי: אמנם חתונה עדיין נחשבת לאירוע של פעם בחיים (גם אם לא מעט מאיתנו עומדים מתחת לחופה פעמיים ואפילו יותר…), ובכל זאת בחלק גדול מהמקרים יש קושי ממשי לשלם סכום גבוה במיוחד עבור שמלה שתילבש רק בערב אחד, ובעצם רק בחלק מהערב.

קולקציה ישנה

אי אפשר להתעלם מהעובדה שאופנה מושפעת מטרנדים. כולנו, או לפחות רובנו, מעדיפים בגדים שנחשבים אופנתיים היום ולא כאלה שהיו להיט בעבר (גם אם העבר הוא בסך הכל לפני שנה או שנתיים). גם בתחום שמלות הכלה יוצאות קולקציות עדכניות מדי שנה, וישנם טרנדים בינלאומיים – ומצד שני אם תבחרי שמלה מקולקציה "ישנה", כלומר כזו שהוצגה בשנה הקודמת או בזו שלפניה, תגלי שהמחיר צונח באופן דרמטי.

הבשורות הטובות באמת הן שיופיין של שמלות כלה "ישנות" לא דוהה עם הזמן, ואף להפך. בכל מקרה מדובר בתחום שיש בו יתרון של ממש לקלאסיקות, וגם ייחודיות היא ערך שכדאי להביא לידי ביטוי בכל המרכיבים של החתונה, כולל השמלה.

לבחון שמלות כלה מדגמים שונים

עוד דרך להוזיל את העלות של שמלת הכלה היא להרחיב את טווח החיפושים. אמנם במקרים רבים יש כאמור בראש תמונה ברורה, אבל המגוון הרחב מאוד של סגנונות שמלות כלה מאפשר גם לסטות מהתוכנית המקורית ועדיין ליהנות מבגד מחמיא במיוחד.

בין האופציות שכדאי לשקול: שמלות אורבניות, שמלות סטרפלס, שמלות צרפתיות, שמלות בסגנון הסיקסטיז, שמלות גב פתוח ושמלות 2 חלקים.

ככל שתבחני יותר שמלות כלה, כך גדל הסיכוי למצוא אאוטפיט שיהיה גם מחמיא וגם לא יקר יתר על המידה. לאחר הבחירה החשובה הזו תוכלי לבחור את שאר המרכיבים הרלוונטיים – תסרוקת, זר, נעליים, איפור, תכשיטים וכו' – וכך ליצור מראה בלתי נשכח שלא יכביד על התקציב.

אין תגובות