כל האפשרויות של שירותי VIP בנתב"ג

כל האפשרויות של שירותי VIP בנתב"ג

על-פי נתוני רשות התעופה האזרחית, בשנת 2018 עברו בנמל התעופה בן גוריון קרוב ל-23 מיליון בני אדם. רובם עברו את המסלול הרגיל, בין אם יצאו מהארץ ובין אם הגיעו אליה, ומן הסתם נהנו מרמת שירות סבירה עד טובה כפי שמאפיינת את נתב"ג – אבל היו גם כאלה שזהו ליחס VIP שבאופן טבעי סיפק להם חוויה חיובית במיוחד.

שירותים לתיירים

שירותי VIP בנתב"ג למי שנכנס לישראל כוללים מגוון רחב של אפשרויות. הבסיס הוא מעבר יעיל במיוחד בביקורת הגבולות, ואל שירות זה, שחוסך לאורח זמן וטרחה, ניתן להוסיף אלמנטים מפנקים דוגמת איסוף המזוודות, הסעה ברכב יוקרתי מהמטוס אל טרקלין מצדה ואם האדם שמגיע לארץ ירצה בכך גם המשך דאגה לכל צרכיו עד למלון.

קהל היעד העיקרי של שירות ה-VIP לנכנסים לארץ הוא תיירות עסקית, כלומר אנשי עסקים שמגיעים לישראל ומבינים שזמן הוא משאב יקר ערך במיוחד ובנוסף רוצים להגיע לפגישות העסקיות החשובות כשהם רעננים ובמלוא כוחם.

שירותי VIP בנתב"ג ביציאה מישראל

גם מי שיוצא מהארץ עשוי לנצל את האופציה של שירותי VIP בנתב"ג כדי שהתהליך יהיה יעיל, קליל ואפילו מפנק.

הבסיס של השירות הוא מעבר מהיר במיוחד בביקורת הגבולות ובביטחון וביצוע הצ'ק אין בנוחות. בנוסף ידאגו נציגי החברה שמספקת את שירות ה-VIP לכבודה של האדם שיוצא מהארץ, ועוד אופציות שכדאי להיות מודע לקיומן הן אירוח בטרקלין היוקרתי של נתב"ג (מצדה או ארבל) והסעה אל פתח המטוס ברכב שגם הוא כמובן יוקרתי.

תיירות עסקית היא קהל יעד גם של השירות ביציאה מהארץ, בתום השהות כאן ולאחר שהושלמו בהצלחה האינטראקציות העסקיות הרלוונטיות. גם אנשי עסקים ישראלים שיוצאים מישראל ליעד כזה או אחר בוחרים במקרים רבים ליהנות מהאפשרויות הרבות של שירות ה-VIP – וגם אצלם הסיבה היא כמובן הרצון לחסוך בזמן ובטרחה.

איך לבחור חברה לשירות VIP?

הפרמטר העיקרי לבחירת החברה שתספק שירותי VIP בנתב"ג הוא הניסיון. רק חברה שכבר עזרה לאנשים רבים ליהנות מכניסה חלקה לארץ, או מיציאה נוחה ונינוחה מישראל, יכולה להבטיח (ולקיים, כמובן) שירות VIP אמיתי.

אין תגובות