הנושאים הנלמדים במסגרת קורס ציפורניים

הנושאים הנלמדים במסגרת קורס ציפורניים

ציפורניים מעוצבות ובעלות מראה ייחודי הן מרכיב הכרחי במראה מטופח ומרשים באמת. בהתאם הביקוש לבניית ציפורניים הולך וגדל, ואיתו גם ההיצע, וכתוצאה מכך הטכניקות בתחום משתכללות כל העת. קורס ציפורניים מכשיר נשות מקצוע ומקנה להן את כל היכולות הנדרשות כדי לעסוק בכך, ובפרט הוא כולל את הנושאים הבאים.

עבודה באקריל

בניית ציפורניים באקריל היא אחת השיטות הנפוצות ביותר, בזכות מהירות העבודה והעמידות הגבוהה. קורס ציפורניים מלמד את המשתתפות בו בין השאר לחשב את היחס האופטימלי בין נוזל לאבקה, ליצור כדור יציב, למרוח את האקריל באופן נכון ומדויק וכן פינישים שמובילים למראה המושלם. נושאים נוספים הם מילוי באקריל, ושחרור והורדת תבניות בשיטה זו.

עבודה בג'ל

גם בניית ציפורניים בג'ל היא אופציה מבוקשת, כך שבאופן טבעי בכל קורס ציפורניים איכותי מוקדש זמן גם לכך. נלמדים השלבים השונים של מילוי בג'ל, בנייה של עשר אצבעות ברציפות, הארכת ציפורניים טבעיות בעזרת תבניות, הורדת תבנית, ניטרול ג'ל לאחר מילוי ועוד. קורס בניית ציפורניים יכלול גם הדגמות כדי שהלמידה תהיה אפקטיבית במיוחד.

נושאים נוספים

בנוסף לשיטות עבודה ספציפיות – ובהן כאמור ג'ל ואקריל, וגם טבילה – קורסים לבניית ציפורניים מקנים גם ידע כללי שנדרש על-מנת להגיע לתוצאות האופטימליות אצל כל לקוחה ולקוחה. בין השאר לומדות התלמידות על צורת הציפורן הטבעית, על סוגי הטיפסים, על תחזוקת המברשות השונות (מברשת ג'ל, מברשת אקריל), על בנייה מעל פרנש, על סילרים ועוד ועוד.

איך לבחור קורס ציפורניים?

על-מנת להפיק מקסימום תועלת מקורס בניית הציפורניים חשוב לוודא שהלימודים מועברים ע"י מרצה מנוסה מאוד – גם בבניית ציפורניים וגם בהדרכה. דגש נוסף הוא התנסויות מעשיות תחת פיקוח ובקרה, וכמו כן מומלץ להעדיף קורסים שתוכנית הלימודים בהם מתעדכנת בהתאם לחידושים בתחום, גם אלה הטכניים (ציוד מתקדם וכו') וגם אלה האסתטיים (טרנדים בעיצוב ציפורניים). עוד כדאי לדעת שאת החלק התיאורטי של הלימודים ניתן לבצע גם אונליין, בשיא הנוחות ובלי לבזבז זמן יקר על יציאה מהבית, נסיעות וכו'. כמובן שאת החלק המעשי יש לבצע בסטודיו מצויד היטב. 

אין תגובות