מה כדאי לדעת על רכישת צעצועים לתינוקות?

מה כדאי לדעת על רכישת צעצועים לתינוקות?

בפעם הראשונה בחיים, ואחרי ציפייה ארוכה, הפכתם להורים? אם כך, ברור מדוע אתם רוצים לקנות לבן או לבת שלכם אינספור צעצועים. מה שכן, אתם חייבים להבין שצעצועים שמיועדים לתינוקות זה עולם ומלואו ואתם לא באמת יכולים ורוצים לקנות לילדים כל מה שרק אפשר. במילים אחרות, יש צורך לעשות סינון כלשהו בין האופציות הקיימות, ונשאלת השאלה: איך באמת בוחרים בין כל כך הרבה צעצועים לתינוקות? זה לא משנה אם אתם הסבים והסבתות הגאים או שאתם ההורים, כי בכל מקרה, כדאי לעצור ולראות מה באמת מנחה אתכם בעת בחירת הצעצועים לילדים האהובים. 

כך בוחרים צעצועים לתינוקות

ראיתם קטלוג שמלא באינספור אפשרויות של צעצועים לתינוקות? כל דבר נראה לכם יותר מושך ומעניין ואתם כבר הולכים לאיבוד? זה הרגע לעצור ולנסות לענות על מספר שאלות לגבי הצעצועים שאתם חושבים לקנות לתינוק שלכם: 

  • האם זה חייב להיות צעצוע עם הגדרת "צעצוע התפתחות"? 
  • האם משנה לכם מה הגודל של הצעצוע? 
  • על איזו פונקציה הצעצוע צריך לענות? 

והכי חשוב: האם יש לו תו תקן? אל תשכחו שתינוקות מכניסים כמעט הכול לפה, ואם תיקנו להם צעצועים מסוכנים או כאלה שלא מתאימים לגילם, זה עלול להיות מאוד בעייתי. לכן הנושא של תו התקן חשוב, כי זה נותן לכם עוד ביטחון שאתם קונים מוצר איכותי שלא יזיק, חלילה, לתינוק האהוב שלכם. 

כמה תשלמו על הצעצוע? 

מי שכבר יש לו ילדים יודע לומר שאי אפשר לדבר ברצינות על צעצועים שמיועדים לתינוקות ולא להזכיר, בין היתר, את המחירים. יש היום לא רק סגנונות שונים של צעצועים לתינוקות, אלא לכל צעצוע יש גם מחיר אחר. לכן טוב תעשו אם תחליטו מראש כמה אתם רוצים ויכולים להשקיע בעניין, כי מה פתאום שתשלמו מחירים יותר מידי גבוהים? לא תמיד כאשר בוחרים לקנות את הצעצוע הכי יקר שיש זה אומר שהוא גם יהיה יותר שימושי או אהוב על התינוק. לכן, בדרך כלל, כדאי יהיה לבחור בצעצוע במחיר סביר וממוצע כי כך לרוב תבטיחו שתצאו מרוצים. 

אין תגובות