מהם פרופילי אלומיניום ולמה הם משמשים?

מהם פרופילי אלומיניום ולמה הם משמשים?

המוצר הקרוי פרופילי אלומיניום משמש הן לבנייה פרטית של בתים והן לתעשיית הבנייה הציבורית. מדובר בחלקים עם חתכים מסוימים ושונים, העשויים מחומר האלומיניום ומשמשים בתור בסיס עבור חומר אחר וביחד יוצרים מוצר אחד. השימוש הכי נפוץ במוצר פרופילים מאלומיניום הוא בבנייה קלה, זאת כיוון שהם מסייעים להקמה מהירה של מבנה. מדובר בחומר עמיד מצד אחד, אך קל ופשוט לשימוש מצד שני – מה שמסביר את הפופולריות הרבה בשימוש של קבלנים בו.

אילו סוגים של פרופילי אלומיניום קיימים?

הפרופילים קיימים במגוון רחב של גדלים, אורכים ועוביים. הם יכולים להתאים עבור חלונות, סיומת של מדרגות, לשמש בתור פסי קישוט ועוד. ישנם עשרות סוגים שונים של פרופילי אלומיניום וזאת בשל השימושים הרבים שניתן לעשות בהם. ההבדלים בין המוצרים הם בתכונות הבאות:

  1. אורך ורוחב המוצר.
  2. עובי המוצר ועומקו.
  3. הזויתיות של פרופיל האלומיניום.
  4. כמות החיתוכים והחריצים בתוכו.

ישנם עוד הבדלים רבים בין המוצרים הנמכרים בתור פרופילי אלומיניום, זאת בשל העובדה שקיימים כל כך הרבה סוגים שונים שלהם. גם המחירים משתנים ממוצר למוצר בהתאם לגודלו, כמו גם בהתאם למורכבות שלו.

כמה עולים פרופילים העשויים אלומיניום?

חברה אמינה ומקצועית המוכרת פרופילים העשויים אלומיניום, תשמור על רמת מחירים סבירה ואף תערוך מבצעים, דבר שכדאי ללקוחות להיות קשובים לו בכדי להשיג את המחיר המשתלם ביותר. תיתכן אף הנחה במחיר ללקוחות המזמינים כמות פרופילי אלומיניום גבוהה, מה שבדרך כלל קורה ממילא כיוון שהלקוחות העיקריים של החברות המוכרות את המוצרים הללו, הינם קבלני בניין.

היתרונות של רכישת המוצר מחברה ישראלית איכותית

בארץ ובחו"ל קיימים עוד סוגים שונים של מוצרים דומים המשמשים לאותה מטרה, למשל פרופילים מברזל. הם נחשבים לחזקים עד מאוד אבל הסכנה העיקרית של ברזל שלא מטופל היטב, היא היווצרות של חלודה לאורך השנים – משמע חוסר עמידות מפגעי מזג האוויר ומפני לחות. לעומת זאת, האופציה של רכישת פרופילי אלומיניום מייצרת שקט עבור המתגוררים בבית וכמובן גם עבור הקבלנים, אשר לא צריכים להתעסק עם מצבים לא נעימים שכאלה מכיוון שאלומיניום נשמר חזק ועמיד לתקופות ארוכות, ללא החלדה.

אין תגובות