האם פילאטיס בהריון זה בריא? 

האם פילאטיס בהריון זה בריא? 

בשנים האחרונות כולנו שומעים על מקומות שבהם מתקיימים שיעורי פילאטיס, והאמת היא, שאפשר להבין מדוע. מדובר על פעילות גופנית יעילה במיוחד, עדינה וכזו שאינה אגרסיבית לגוף שלנו. מצד שני, היא מוכיחה את עצמה אם מתמידים והיא גם מסייעים לרבים מאתנו פשוט להירגע ולמצוא את נקודת השלווה בחיים העמוסים שאנחנו חיים. לאחרונה ניתן לראות שיש גם לא מעט מקומות שבהם מתקיימים שיעורי פילאטיס עבור נשים בהריון, ואם גם את מצפה לילד, ברור מדוע את תוהה האם פילאטיס בהריון יוכל להתאים לך. חשוב שתדעי: כל עוד את עושה את זה בצורה מבוקרת, בעזרת מדריכה מקצועית ובצורה מתונה – הפילאטיס יעשה לך רק טוב בזמן ההיריון, ממש כמו בכל תקופה אחרת בחיים. 

באיזה סטודיו כדאי לעשות שיעורי פילאטיס בהריון?

אחת מהבעיות שתמיד חוזרות על עצמן אצל נשים שחושבות על שיעורי פילאטיס בהריון, היא לבחור את המקום הסטודיו הכי טוב שיש. אף אישה הרה לא הייתה רוצה לקחת סיכונים מיותרים ולעשות פילאטיס בתקופת ההיריון במקום שבו המדריכות אינן מספיק מקצועיות לתחום הספציפי של אימונים בהריון. לכן חשוב לבדוק מי יעביר את השיעורים, מה הם כוללים ועד כמה הם באמת מתאימים לנשים הרות. בנוסף, כמובן שכדאי יהיה לבדוק גם האם יש המלצות אודות הסטודיו שאליו חשבת להירשם. כך תוכלי להגדיל את הסיכוי שלך לצאת מרוצה, להתאמן גם בזמן ההיריון וחלילה לא לפגוע בעצמך. 

כמה עולה לעשות פילאטיס? 

שיעורי פילאטיס בהריון זו נשמעת לך כמו עוד הוצאה כלכלית שלא פשוט להתמודד איתה? את תוהה האם המחירים של שיעורים כאלה זהים בכל המקומות? כדאי שתדעי שהתשובה היא חד משמעית לא. למעשה, אם תפני אל כמה מקומות שבהם מתקיימים שיעורי פילאטיס שמתאימים גם לנשים הרות ותבררי לגבי המחיר, תוכלי להיות בטוחה שתקבלי הצעות שונות. אומנם לא כדאי לך לבחור במקום הכי יקר ויוקרתי, אך מצד שני, חשוב מאוד להקפיד על האיכות ועל הרמה, כי אין ספק שתיהני יותר להתאמן אצל מדריכות מקצועיות שבקיאות בכל רזי המקצוע.  

אין תגובות