עיצוב גינה – איך עושים את זה?

עיצוב גינה – איך עושים את זה?

יש לכם גינה? יש לכם אפשרות ליהנות ממנה הרבה יותר! כאן נסביר כיצד אפשר להפוך גינה למעוצבת ומפנקת.

למה לעצב בכלל?

החצר של הבית יכולה להיות שטח נפלא לשימושים שונים כדוגמת מקום לאירוח, מקום משחק נפלא לילדים, מקום להירגע בו וליהנות מהאוויר שבחוץ ועוד. אבל הרבה יותר נעים לעשות זאת בגינה מטופחת ויפה עם דשא וצמחייה טבעית, שמייצרת צבעוניות לעיניים וצל על הראש.

השלב הראשון

השלב הראשון בתהליך עיצוב גינה הוא בחירת החברה שתעזור לכם לעשות זאת. חברה מקצועית תוכל לעזור לכם להתאים את העיצוב המתאים ביותר לגינה שלכם לפי המידות שלה ולפי הטעם האישי שלכם. ביחד תוכלו לתכנן את הגינה שלכם כפי שתמיד חלמתם ולפי התכנונים שלכם לגביה.

השלב השני 

בשלב השני של תהליך עיצוב גינה, לאחר שתכננתם עם אנשי המקצוע הנבחרים, צריך להכין את התשתיות. לדוגמה, צריך לבחור את הצמחים הרצויים ולהתאים להם מערכת השקיה. אנשי המקצוע יוכלו לעזור לכם לבחור את הצמחייה הנכונה לפי הטעם האישי שלכם ולפי דרישות הטיפול של צמחים אלו והיכולת שלכם לעמוד בהם. בהתאם לכך, הם יעזרו לכם לתכנן ולהקים את מערכת ההשקיה, במטרה שתוכל לספק את צרכי ההשקיה של הצמחים ובו זמנית, גם להיות חסכונית מבחינת מים וכסף.

השלב השלישי

השלב השלישי הוא שלב הביצוע. בשלב זה, יגיעו אל הגינה שלכם אנשי מקצוע נוספים ויעבדו לפי תחומי ההתמחות שלהם. במידה ובחרתם עיצוב גינה מורחב סביר להניח, שמספרם יהיה גדול יותר. שלב זה ידרוש מכם סבלנות רבה. אבל בסוף, זה ישתלם!

השלב האחרון

בשלב זה הגינה כבר מוכנה. זהו השלב, שבו אתם יכולים להתרווח וליהנות מהתוצאה שכל כך חיכיתם וציפיתם לה. יחד עם זאת, זהו גם השלב, שבו עליכם לדאוג לתחזוקה השוטפת של הגינה. ההמלצה היא, להיעזר בזה באנשי מקצוע, שיוכלו לבצע גיזום נכון, לבדוק את מצב הצמחים באופן שוטף, לטפח את הדשא ולבדוק את תקינותו. כך תוכלו להמשיך ליהנות מהגינה המושקעת שלכם לאורך שנים רבות יותר.

אין תגובות