עיסוי בנתניה מסייע לכל מיני סימפטומים למיניהם

עיסוי בנתניה מסייע לכל מיני סימפטומים למיניהם

אימתי בעת האחרונה ביצעתם עיסוי בנתניה? במידה והדבר נארך יותר מדי עת כדי להיזכר, יתכן שעבר הרבה זמן. עיסוי הרבה למעלה מפינוק, הינו טיפול בגוף ובנשמה שלכם חיוני ובעידן המודרני אשר אתם שוהים בו, הינו עשוי להיות בדיוק מה אשר הנכם נדרשים לו. עיסוי מסייע לסימפטומים שלהלן – 

דיכאון ואף מתח – 

תקראו מדי בוקר עיתון, סקר או מגזין אשר הינו רפואי ותבחינו כי כולם סחים באותו אופן. בהתאם לכל תחזית בשנים הבאות, האיום כביכול הכי רב לבריאות שלכם בא דווקא מנושא הנשמה שלכם, בפרט דיכאון ואף מתח. עבור דיכאון יש סימפטומים רבים, כמו למשל – ירידה בנושא ובחשק מיני, השלה של משקל הגוף שלכם, שכולכם מבחינים בפרט באיזו מידה מועט המרחק בין הגוף לנשמה שלכם. על פי מחקר אשר פורסם במגזין ג'ורנל אוף קריניקל פסיכיאטר, עיסוי שונה עשוי להקל על סימפטום של דיכאון. כיצד הדבר עובד? עיסוי עשוי להמעיט את רמה של הורמון המתח, את קצב פעילות הלב, את לחץ הדם שלכם, כמו גם לתמוך בשחרור של סרוטונין ואף של אוקסיטוצין, שני מוליכים אשר הינם עצביים שעורכים אושר בלב שלכם ועל ידי זאת לגרום להטבה במצב הרוח שלכם במצב של מתח, גם אין נדרש עיסוי של גוף שלם, על מנת להקל על הסטרס שלכם ולחוש במיטבכם. על פי מחקרים נמצא, כי עיסוי בנתניה של כף הרגל המעיט בצורה ניכרת את קצב של פעימות הלב, את רמת הסוכר בדם ואת מידת הקורטיזול אשר בגוף שלכם – הם ביחד סייעו להמעיט את רמת המתח. לעיסוי הרבה מעלות עבור טיפול במתח ובדיכאון, אך המון מטופלים נהנים ממנו ללא יחס לסגולות המרפאות שלו, כי אם בשל המגע, הרגשת הטיפול והרוך, והחמימות הרבה.

עצירות

במידה ותהיו מעוניינים לבצע עיסוי בטן עם הלקסטיב שלכם, על פי מחקר אשר בוצע באוניברסיטה במדינת שבדיה, המענה שלכם עשוי להיות חיובי. במחקר נבדקה ההשלכה של טיפול סטנדרטי בעצירות, לעומת טיפול לא סטנדרטי. על מנת לוודא זאת, החוקרים גייסו כשישים משתמשים לטיפול של לקסטיב והקבוצה השניה של המחקר טופלה רק על ידי לקסטיב. תפקוד של המעיים בוצע באמצעות כל מיני אומדנים, בשלושה מצבים – נקודה בראשית המחקר, כעבור ארבעה שבועות ושוב כעבור שמונה שבועות. ההיקש היה כי עיסוי של בטן המעיט באופן ניכר את קושי העצירות וכל מיני סימפטומים של מערכת עיכול והיטיב את תנודת המעיים הוא לא הביא לעשיית שימוש מועט בלקסטיב, אך להבדיל מלקסטיב הינו היטיב את תנודתיות מערכת העיכול בלי כל תופעה של לוואי.

אין תגובות