למה כדאי למצוא עו"ד גירושין מנוסה?

למה כדאי למצוא עו"ד גירושין מנוסה?

גירושין, במקרים רבים, מלווים בסערת רגשות וכתוצאה מכך עלולים שני הצדדים לנקוט בצעדים שרק ירבו צער ויקשו עליהם לצאת לדרך חדשה ברגל ימין. על אחת כמה וכמה כך המצב כשבתמונה ישנם גם ילדים, שעלולים להיפגע באופן חמור ואפילו בלתי הפיך עקב מאבקים מכוערים בין ההורים. עורך דין מומחה לגירושין מונע היווצרות מצבים קשים ומונע עוגמות נפש מיותרות, ובעיקר מאפשר לסיים פרק אחד בחיים ולפתוח אחר בצורה מיטבית.

מהן הדרכים השונות שבהן ניתן להתגרש?

כשמערכת יחסים שכוללת נישואין מגיעה לסיומה, ניתן להתגרש ב-3 דרכים שונות: דרך אחת היא בהסכמה, על בסיס חתימה של שני הצדדים על הסכם גירושין שמתווה את ההתנהלות שלהם בנפרד; דרך שנייה היא על בסיס הליך גישור שישרטט במדויק את ההסכמות ואת חילוקי הדעות וינסה למצוא פתרונות יצירתיים להפוך גם את הקונפליקטים להסכמות; ודרך שלישית היא על בסיס דיון בערכאה משפטית, בית משפט לענייני משפחה או בית דין רבני – כשבמקרים אלה מי שמכריע בסוגיות השנויות במחלוקת הוא השופט או הדיין.

התרומה של עו"ד גירושין לפרידה נכונה

כשנבחרת הדרך הראשונה להתגרש, כלומר הגעה להסכם גירושין, מומלץ לגבש את נוסח ההסכם באמצעות עורך דין מומחה לגירושין. עו"ד גירושין מנוסה ידע ליצור חוזה שמכסה את כל הנושאים שעשויים להיות רלוונטיים לחיים שאחרי הפרידה, להבטיח הן את הזכויות של הלקוח שלו והן את אלה של הצד השני (בהקשר זה כדאי לזכור שטובת המשפחה מחייבת התייחסות לאינטרסים של שני הצדדים, ובנוסף הסכמי גירושין שמפרים באופן בוטה את זכויותיו של אחד הצדדים לא יאושרו על ידי בית המשפט). בנוסף עו"ד גירושין מנוסה מונע התלהטות יצרים מיותרת ומבטיח שגם אם בני הזוג טעונים רגשית הם יצליחו לראות את טובתם ועל כן להגיע להסכם מיטבי.

גם כשמגיעים לבית משפט כדאי לעשות זאת עם עו"ד גירושין מיומן. ללא עורך דין מומחה לגירושין עלולות ההחלטות המתקבלות בערכאות השיפוטיות השונות, בין אם בית משפט לענייני משפחה ובין אם בית דין רבני, להיות מוטות נגדכם, שכן החוק מתיר מקום נרחב יחסית לפרשנות אישית, ומרגע שהתקבלו החלטות שכאלה יהיה קשה מאוד לשנותן.

אין תגובות