נעלי עקב נוחות לנשים – פחות כאבי גב

נעלי עקב נוחות לנשים – פחות כאבי גב

עד למאה ה-17 רק גברים נעלו נעלי עקב. המטרה שלהן הייתה להעניק להם גובה ותחושה טובה. בעקבות שינויים שונים בחברה, גם הנשים החלו לנעול אותן והיום כמעט ורק נשים רוכשות נעלי עקב. הבעיה עם הנעליים האופנתיות והמחמיאות היא ההכבדה שהן יוצרות על הגב. התנוחה הנוצרת בשל מבנה הנעל והעומס בכף הרגע, יכול להוביל לכך שיום שגרתי יסתיים בכאבי גב.

זה הזמן לחפש נעלי עקב נוחות

היום אין צורך להתפשר על אסתטיקה או על כאבי גב. נעלי עקב נוחות הן נעליים אשר מעוצבות תוך שימת דגש על ארגונומיה והן מאפשרות לך להתהלך יום שלם בלי לחוש בסופו כאבי גב. הן מאפשרות לך ליהנות מכל העולמות, מהגובה, מיופי של הליכה ובאותו הזמן הן אינן יוצרות נזק.

נעלי העקב הנוחות מגיעות במגוון דגמים. הן יכולות להיות סגורות או פתוחות, אלו יכולות להיות מגפיים או סנדלים, האפשרויות רבות. על מנת ליהנות מהן עלייך לקבל החלטה עוד היום, שהגוף שלך הוא במקום הראשון. אין שום סיבה שהגב שלך ישלם מחיר על חשבון האסתטיקה.

בחירה נכונה של הנעליים

בחירה נכונה של הנעליים היא לא רק בחירה אסתטית כי אם גם בריאותית ועלייך לשים לב לכל המרכיבים הבאים בעת קניית נעלי העקב:

  • סוליה – נעלי עקב נוחות יהיו בעלות סוליה תומכת ובולמת זעזועים. כל סוליה אחרת עלולה לגרום למתח, עומס והכבדה על כף הרגל ולכאבי גב תחתון.
  • מעטפת – בין אם הבחירה שלך היא ללכת עם סנדלים ובין אם נעליים או מגפיים, חשוב מאד שהנעל שלך תעטוף את כף הרגל ולא תהיה משוחררת.
  • נוחות – אין כמו הרגשה אישית נוחה. אם מצאת נעל עקב יפה אך היא לא נוחה לך, אין כל סיבה להמשיך לסבול, זה הזמן לעבור לנעליים נוחות.

נעלי עקב נוחות לכל אירוע

נעלי עקב נוחות יהיו חלק בלתי נפרד מהמלתחה שלך. הן ישמשו אותך ליום יום ובוודאי לשלל אירועים. באפשרותך למצוא נעליים נוחות אשר יתאימו אפילו לחתונה שלך ולשעות של עמידה על הרגליים וריקודים. 

אין תגובות