חומר למחשבה לקראת ניתוח הגדלת חזה

חומר למחשבה לקראת ניתוח הגדלת חזה

חושבת לעשות ניתוח הגדלת חזה? יש דברים שכדאי לחשוב עליהם לפני ולקחת אותם בחשבון! 

מהו ניתוח הגדלת חזה?

ניתוח להגדלת חזה נועד לעזור לנשים בעלות שדיים קטנים, לטעמן, להרגיש טוב יותר עם הגוף שלהן. ישנם שני סוגים עיקריים של ניתוחים: ניתוח שמתבצע מתחת לבלוטת השד וניתוח שמתבצע מתחת לשריר. בשני סוגי הניתוחים מושתלים שתלי סיליקון בתוך השד בהתאם לבחירת המטופלת ובהתאם להמלצות הרפואיות.

למי מתאים הניתוח?

כאמור, ניתוחים להגדלת חזה נועדו לנשים שחשות, שהשדיים שלהן אינם בגודל הרצוי להן והן היו רוצות אותם בגודל אחר. יחד עם זאת, הניתוח יכול בהחלט להתאים גם לנשים, שאינן מרוצות מצורת השדיים שלהן לאחר הריונות, לידות והנקות.

למי לא מתאים הניתוח?

ניתוח הגדלת חזה איננו מתאים למי שאינה מתאימה לכך מבחינה נפשית. כלומר אישה, שבאבחון פסיכולוגי קצר יעלה, שמה שהיא זקוקה לו איננו הגדלת חזה אלא טיפול רגשי כזה או אחר, איננה מתאימה וכך גם לגבי מי שאיננה שלמה לחלוטין עם הרצון שלה בניתוח כזה. גם נערות צעירות, שעדיין לא סיימו את תהליך ההתפתחות המינית שלהן, אינן מתאימות לניתוח זה.

כאבים

כמו בכל ניתוח, גם ניתוח להגדלת החזה כרוך בכאבים ותחושות לא נעימות אחרות. מן הסתם, הכאבים המשמעותיים ביותר מורגשים בימים הראשונים לאחר הניתוח ולאחר כשבוע, הם כבר פוחתים משמעותית. כמו כן, חשוב לדעת, שגם סוג הניתוח משפיע על רמת הכאב שתחוש האישה לאחריו.

החלמה

למרות שמדובר על ניתוח קוסמטי פשוט יחסית ומאוד נפוץ, חשוב לקחת בחשבון את העובדה, שעדיין מדובר בהליך כירורגי שדורש תהליך של החלמה. החלמה זו כוללת, בין היתר, ימים בודדים של מנוחה ולאחר מכן, חזרה הדרגתית לשגרה. 

בחירת רופא

כאשר מדובר על ניתוח הגדלת חזה חשוב מאוד לבחור רופא מקצועי ומנוסה. אבל חשוב מאוד לבחור אותו גם לפי האישיות שלו. זאת, מפני שעליו להבין מה את רוצה ומבקשת, על מנת שיוכל להציע לך את האפשרויות הרלוונטיות. בנוסף, מומלץ גם לבחור לפי שיטת הניתוח המתאימה לך כמו השיטה של ד"ר יורם וולף.

אין תגובות