ניתוח מתיחת בטן הקפית – ההתמודדות לקראתו

ניתוח מתיחת בטן הקפית – ההתמודדות לקראתו

מתיחת בטן הקפית הנו הליך כירורגי אשר נועד לאפשר למטופל להציג גזרה דקה ויפה במקום כזו עם נטיות לעור נופל או שמנוני. ההליך נעשה באמצעות ניתוח עליו אחראי מטפל כירורגי וצוות הרדמה לצדו. כשאתם מחליטים להירשם להליך כירורגי שכזה מאד כדאי לדעת כיצד להיערך לכך. ההיערכות קלה, אך מצריכה כמה פרטי מידע אשר טוב תעשו אם תעיינו בהם לפני החלטתכם ליישם את הפרוצדורה.

למי הניתוח מיועד – כך תדעו אם אתם באוכלוסיית היעד

בגדול זהו ניתוח עבור אנשים שמנים לשעבר שהשכילו לרדת במשקל באמצעות פעילות ספורטיבית, אירובית, דיאטטית או אחרת. כאשר מיישמים ירידה במשקל בדרך זו, פעמים רבות העור נשאר שמן על אף שהבטן עצמה הוצרה ונעשתה דקה יותר. ההפרש בין שמנוניותו של העור לרזונה של הבטן גורם לעור להיראות שמנוני על גופכם, כלומר צמיגי ולא מתוח. לא יהיה קשה לראות שהבליטות על העור הן לא בדיוק ריבועים בבטן או חיטוב הגוף, ולכן בשביל להתחיל להצעיד את גופכם לכיוון הזה, כדאי יהיה להירשם אל ניתוח מתיחת בטן הקפית.

מבנה ההליך הכירורגי – ידע בסיסי למטופל

המבנה מורכב מסדרת טיפולים קצרה שמתהווה לניתוח כולל. הסדרה כולה מהווה למעשה את הניתוח כולו והיא אינה נמשכת זמן רב בכלל. לרוב, ההשתחררות הביתה נעשית בו ביום. גם רמת מורכבותה של כל משימה בניתוח אינה מסובכת, נעשית בהרדמה מקומית ותחת תנאי הגנה מלאים מזיהום של כל איש בצוות הרפואי, ובמיוחד של הרופא והאחים/ות החובשים/ות. המשימה העיקרית בפרוצדורה כולה היא לחשוף נקודות עור לא מתוחות, לחתוך אותן ולגרום למתיחתן. כל זה נעשה כאמור תחת הרדמה מקומית ללא כל מיחוש של כאב במהלך הפרוצדורה.

תזמון היום שלפני הניתוח – טיפים

המעיטו בפעילויות, או תזמנו אותן לשעת ערב מוקדמת אם ניתוח מתיחת בטן הקפית חל בבוקר. אם הוא תוזמן לצהריים או לאחר הצהריים המאוחרים ניתן להשתמש בבוקר כיום שינה. חשוב להגיע לניתוח ערניים ורעננים. כמו כן, מאד מומלץ לחוש רוגע גם ברגעים המתוחים שלפני התהליך על מנת לצאת עם הרגשה טובה מחדר הניתוח לאחר הפרוצדורה. הרגשה מתוחה לפניו עשויה לגרום לאי שביעות רצון נגרר גם לאחר התהליך וגם בימי ההחלמה. מה שמתחיל ברגל ימין מבחינת מצב הרוח בדרך כלל גם יישאר כזה. היכנסו לאתר לקבל פרטים נוספים https://www.drmeilik.co.il

אין תגובות