משקפי ראייה אוקלי – רואים את האיכות

משקפי ראייה אוקלי – רואים את האיכות

מזה 30 שנה שחברת אוקלי (באנגלית OKALEY) מעצבת ומייצרת משקפיים בסטנדרט מבין הגבוהים בעולם. החברה משקיה מגוון משקפי ראייה אוקלי ומשקפי שמש, משקפי ספורט ועוד. אוקלי ידועה בפיתוחים משולבי פטנטים שונים שבזכותם החברה הפכה לאייקון של ממש בכל רחבי העולם. המותג מספק משקפיים למגוון ענפי ספורט, כמו גם משקפי שמש מעוצבות ומשקפי ראייה באיכות גבוהה.

יתרונות משקפי ראייה אוקלי 

מפאת האיכות הגבוהה של משקפי ראייה אוקלי ניתן להצביע בקלות על מספר יתרונות נפלאים של המותג:

  • חברת אוקלי הוסיפה ממד של עובדי לעדשות המשקפיים שלה, בעיקר במרכז העדשה. בפעולה זו, מבטלת החברה את תופעת העיוות האופטי בעדשה, המונע עייפות העין וכאבי ראש הנלווים לכך.
  • המשקפיים של אוקלי מצופות בחומר הידרופובי שמטרתו להגן על המשקפיים מרטיבות, ולאפשר ניקוי יעיל וקל של העדשות מבלי להשאיר אחריכם שאריות שומניות או סימנים על גבי העדשה.
  • הרזולוציה במשקפיי הראייה של אוקלי נחשבת למעולה, מכיוון שמדובר בעדשות מיוחדות המפחיתות את ההשתקפות של האור ממים, שלג ושמש. הדבר מקל יותר על הראייה, ובעיקר בסיטואציות כמו נהיגה בהן יש לשמור על מיקוד.
  • מכירים את זה שהמשקפיים מחליקות לכם מהאף, או מציקות לכם מאחורי האוזניים? אוקלי עושים שימוש בחומר ייחודי המונע את הלחץ מאחורי האוזניים ומשפר את האחיזה של המשקפיים באף. כלומר, החומר משפר את תנאי הלחות וגם בעת מאמץ המשקפיים לא מחליקות או מציקות!
  •  אין דבר מרגיז יותר ממשקפיים שנשברים בקלות. משקפי אוקלי כמעט ואינן שבירות ומצופות בחומרים להגנה מקסימלית תחת מגוון רחב של לחצנים וסיטואציות בהן המשקפיים עלולים להישבר או להיהרס. ואם אין לכם משקפיים ספייר, ובכן, אתם בבעיה. עם משקפי ראייה אוקלי – תוכלו להסיר דאגה מעיניכם!

לא מתפשרים על העיניים שלכם

משקפיים איכותיים לא רק ישרתו אתכם לאורך זמן, אלא גם ישמרו על העיניים שלכם ברמה הגבוהה ביותר. ובואו נודה באמת, חשוב לנו גם שהמשקפיים שלנו ייראו טוב, יהיו מיוחדים ויבליטו את כל הדברים הטובים בכם. אם כבר בחרתם איכות, מדוע לא לבחור בטוב ביותר שתוכלו למצוא?

אין תגובות