אילו שירותים מעניק מרכז רפואי פרטי?

אילו שירותים מעניק מרכז רפואי פרטי?

כולנו יודעים שהרופאים בישראל מצוינים, אבל הרפואה הציבורית סובלת ממספר מחלות חמורות ובעיקר מעומס רב שמייצר תורים ארוכים לכל פרוצדורה רפואית חיונית. בהתאם אין פלא שבשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר מרכזים רפואיים פרטיים, שמעניקים מגוון רחב מאוד של שירותים – במקסימום מקצועיות ובמינימום המתנה לתור פנוי.

בדיקות

הבסיס של הרפואה הוא אבחון מדויק של המצב של האדם, על בסיס ביצוע בדיקות רלוונטיות. בהתאם זהו גם הבסיס של השירות שמספק מרכז רפואי פרטי – עריכת בדיקות. האופציות רבות ומגוונות, החל מבדיקות דם בסיסיות שניתן לבצע באופן מידי ובדיסקרטיות מלאה, דרך בדיקות כמו א.ק.ג, אקו לב (גם לעובר, גם במאמץ וגם במנוחה), הולטר לחץ דם (בדיקה של לחץ הדם לא בנקודת זמן ספציפית אלא לאורך 24 שעות כדי לקבל תמונת מצב מפורטת), EMG (בדיקה נויורלוגית חשובה), EEG (בדיקה שעוקבת אחרי הפעילות החשמלית במוח), בדיקת דופלר של עורקי הצוואר (במטרה לבחון אם זרימת הדם למוח תקינה וכך להפחית את הסיכון לאירוע מוחי) וכלה באולטרסאונד.

הבדיקות במרכזים הרפואיים הפרטיים מתבצעות על-ידי טכנאים מיומנים ומנוסים מאוד, ומפוענחות בידי אנשי מקצוע מומחים.

ייעוץ של מומחים

שירות נוסף שניתן לקבל בכל מרכז רפואי פרטי הוא ייעוץ של מומחים בשלל תחומים – למשל מכון שמיעה שבו אודיולוג מנוסה יעזור לכם להבין האם אכן יש לכם בעיה שפוגעת בחוש החשוב, מהו הגורם לה וכיצד ניתן למצוא לה את המענה האפקטיבי ביותר.

דגש חשוב הוא שיתוף הפעולה היעיל להפליא בין המומחים השונים – למשל אודיולוג ונוירולוג, קרדיולוג ואנדוקרינולוג וכו'. כמו כן ניתן למצוא במכונים הפרטיים רופאים בכירים שמתמחים בטיפול בילדים.

היתרונות של מרכז רפואי פרטי

היתרון החשוב ביותר של מרכז רפואי פרטי הוא כאמור הזמינות הגבוהה, כך שאין צורך להמתין לתור פנוי. המהירות מונעת התדרדרות במצב בגלל ההמתנה הממושכת לטיפול המתאים וגם סבל מיותר. עוד סיבה טובה להגיע לרופא פרטי במרכז מאובזר היטב היא איכות הציוד שבאמצעותו מתבצע האבחון, וכמובן שגם ליחס האישי כולל האפשרות להקדיש את מלוא תשומת הלב לכל מטופל ומטופלת יש תועלת רבה.

אין תגובות