איך לבחור חברה שמספקת כריכים לאירועים?

איך לבחור חברה שמספקת כריכים לאירועים?

החלק הקולינרי הוא אחד המשפיעים ביותר על ההצלחה של כל סוגי האירועים, גם אלה הפרטיים וגם אלה העסקיים, גם אלה הגדולים וגם אלה הקטנים יותר. כשהתפריט של האירוע הוא כריכים, התוצאה יכולה להיות מוצלחת מאוד, ובמיוחד אם בוחרים נכון את החברה שתספק את המאכל הלכאורה פשוט, אבל בפועל הוא מעניין, מגוון, יכול להוות ארוחה שלמה לכל דבר וכמובן גם משתלם.

מגוון

הפרמטר הראשון בבחירת חברה שמספקת כריכים לאירועים הוא עושר האפשרויות בתפריט. כך למשל אם הסגנון הקולינרי באירוע הוא חלבי, כדאי לבחור שירות שמציע גם סנדוויצ'ים שמבוססים על גבינה בולגרית, גם כאלה שיש בהם צפתית, שמנת, גבינת עיזים וכו'.

עוד דגש בהקשר של המגוון הוא התוספות שיש בכל סנדוויץ', מעבר למרכיב העיקרי בו – תוספות שמעשירות את המנה ומבטיחות חגיגה של טעמים בפה אצל כל אורח ואורחת.

טריות

באופן טבעי כשמגישים באירוע כריכים כדאי מאוד שהם יהיו טריים לגמרי, בלי שום פשרות. בהתאם חובה לוודא שכל המרכיבים בכל כריך – הלחם עצמו, הירקות, המרכיב העיקרי והתוספות – כולם טריים והכריכים לכשעצמם הוכנו ביום האירוע וסמוך ככל האפשר לנקודת הזמן שבה הם נאכלים.

מענה הולם לכל האורחים

פרמטר אחר בבחירת חברה לאספקת כריכים לאירועים הוא היכולת של החברה להבטיח מענה קולינרי מיטבי לכל הקהלים. כך למשל כדאי שיהיו סנדוויצ'ים מלחמים או בייגל נטולי גלוטן לטובת הרגישים לחלבון זה, אם האירוע כשר או כשלמשל מדובר באירוע במשרד וחלק מהעובדים שומרי כשרות, כדאי לוודא אם הכריכים בשריים, חלביים או פרווה, ובכל אירוע יש גם טבעונים ולכן כדאי להזמין גם כריכים עם מרכיבים מהצומח וללא גבינות, ביצים, דגים או סוגי בשר אחרים.

כריכים לאירועים במחירים משתלמים

לאחר הסינון של כל החברות שמציעות כריכים לאירועים על סמך הפרמטרים הנ"ל, אפשר להשוות את האופציות הרלוונטיות שנשארו גם על סמך המחיר. בכל מקרה, מאחר שהצלחת האירוע תלויה בטיב הכיבוד, המחיר לא יכול להיות הפרמטר כבד המשקל ביותר, אלא רצוי לבחון את יחס העלות מול התועלת. בחירה נכונה תבטיח כריכים טעימים ואירוע מושלם.

אין תגובות