למה טיפול זוגי זה משהו שאתם חייבים לנסות? 

למה טיפול זוגי זה משהו שאתם חייבים לנסות? 

למרות שכולנו מבינים שהזוגיות שלנו משתנה עם השנים, ולמרות שזה הגיוני להימשך אחד לשנייה פחות עם הזמן, כשזה קורה לנו, זה מפתיע אותה. איך יכול להיות שגם הזוגיות שלנו, שהייתה מלאה באהבה, הפכה להיות המקום האחרון שנעים לנו בו? והאם זה אומר שאנחנו חייבים להתגרש? האם אנחנו עוד זוג שנשאר ביחד "לטובת הילדים"? האמת היא, שזה קורה להרבה מאוד זוגות ועכשיו זה הרגע לעצור ולחשוב: האם אתם רוצים לעשות משהו בנידון? טיפול בתחום הזוגי יכול להיות מאוד יעיל ולכן, אם גם אתם רוצים לבדוק האם יש אפשרות לשקם ולשנות את מערכת היחסים הזוגית שלכם, טיפול זוגי הוא בשבילכם. 

אל מי לפנות כשרוצים לעבור תהליך כמו טיפול זוגי?

טיפולים זוגיים זה משהו שאפשר לעבור היום בלא מעט מקומות. למעשה, זה לא משנה באיזו עיר בישראל אתם גרים, כי בכל מקרה תוכלו להיות בטוחים שתמצאו מגוון רחב של מטפלים מנוסים יותר ומנוסים פחות. לכן, אם אתם רוצים להבטיח שתקבלו את הטוב ביותר בתמורה למחיר שאתם עומדים לשלם על הטיפול הזוגי, כדאי שתבדקו מה ההשכלה של המטפל שלכם. עד כמה הוא מומחה? האם הוא מגיע עם ניסיון? והאם זוגות אחרים שעברו אצלו טיפול זוגי יכולים להמליץ לכם עליו בחום? כמובן שאת ההמלצות תוכלו למצוא היום גם אונליין בקלות, כך שאתם לא חייבים לשתף את כולם לגבי המחשבה שלכם על טיפול כזה. 

כמה זמן נמשכים טיפולים מהסוג הזה? 

חוששים שתתחילו היום תהליך של טיפול זוגי וגם בעוד שנתיים תמצאו את עצמכם באותו מצב? כדאי שתדעו: זה לא תמיד כך. למען האמת, הרבה מאוד תלוי בכם, בשיתוף הפעולה שלכם ובשאלה עד כמה תהיו נאמנים לתהליך. מה שכן, זה גם תלוי, כמובן, במטפל שאליו אתם פונים. לכן בהחלט רצוי לבחור מישהו שיש לו את הניסיון הדרוש, כי כך תוכלו להיות בטוחים שתרגישו תמיד בתנועה. משמעות הדברים היא שמהר מאוד תדעו לומר האם הטיפול יעיל במקרה שלכם או לא ובהתאם לכך להחליט האם להמשיך אותו או לוותר. 

אין תגובות