שמים סוף לחרדה: הכל על טיפול בדיקור לחרדות

שמים סוף לחרדה: הכל על טיפול בדיקור לחרדות

תחום הרפואה הולך ומתפתח במהירות ככל שהשנים עוברות, ובכל יום צצים פתרונות פלא לשלל בעיות בריאותיות שונות. כבודה של הרפואה מונח במקומה, אך ישנן פעמים בהן נעדיף לפנות לרפואה האלטרנטיבית והגישות הייחודיות שלה לטיפול בבעיות שלעתים הרפואה לא מצליחה. כך, טיפול בדיקור לחרדות הפך פופולארי יותר כשרבים הבינו שיש פתרונות למצב מעבר לכדורים.

כיצד טיפול בדיקור לחרדות יוכל לסייע לבעיה?

דיקור סיני ידוע כבעל יכולות ריפוי מרשימות במיוחד למגוון רחב של בעיות; כאבי גב ומפרקים, בעיות עיכול וכו'. בין היתר, טיפול בדיקור לחרדות החל לקבל גם הוא מקום של כבוד, כשמחקרים גילו שטיפול בדיקור סיני מעודד את הגוף לשחרר סרוטונין ואנדרופינים שהם חומרים משככי כאבים ומשפרי מצב רוח. כך, הטיפול מאזן את הגוף מבחינה הורמונלית, מחזק את הנפש והגוף ומרגיע את המטופל.  

כבר מהטיפול הראשון ניתן להרגיש שינוי; את מקומם של החרדה ואי השקט תופסים הרוגע והשלווה, לפרקי זמן שנעים בין כמה שעות וימים שלמים. ככל שמתקדמים בטיפולים כך פוחתת התדירות של ההתקפים, עד שבמקרים מסוימים הם נוטים להיעלם לגמרי. מובן שמשך ההחלמה משתנה ממטופל למטופל ומחומרת ההתקפים, אך בטווח הארוך הדיקור הסיני מצליח לסייע בשיקום הגוף והנפש. 

אין כל סיבה להמשיך לסבול

השפעתם של התקפי חרדה על שגרת החיים עלולה להיות קריטית; הם מונעים מאתנו לבצע פעולות וצעדים חשובים ואפילו דברים פשוטים כמו להרים טלפון לאיש מקצוע. הבעיה בהתקפי החרדה היא שלרוב הם עלולים להפתיע אותנו, ובדרך כלל ההתקפים הבאים לא יאחרו להגיע לאחר הפעם הראשונה. 

אז אם גם אתם מרגישים שמשהו "כבד עליכם", שאתם חרדים ונמנעים לבצע משימה כלשהי מסיבה שלא ברורה לכם, ייתכן מאוד שאתם חווים חרדה ברמה מסוימת. טיפול בדיקור לחרדות אמנם עלול להישמע כמו רעיון מבהיל ובעיקר עבור מי שלא חווה את הטיפול מעולם, אך כדאי לדעת שהוא נטול כאבים לחלוטין, והכל מתבצע בהקשבה מלאה והבנה למצבו של המטופל. זו ההזדמנות שלכם להחזיר את חייכם לשגרה מלאת בטחון וריקה מחרדות!

אין תגובות