טיול מאורגן ליפן – ארץ השמש העולה

טיול מאורגן ליפן – ארץ השמש העולה

מי שמחפש יעד עוצר נשימה שאינו דומה לאף מדינה אחרת על פני הגלובוס, מומלץ לו לטוס לטיול מאורגן ביפן . הגעה ליפן היא הגשמת חלום ולכן הישראלים מגיעים בשנים האחרונות בהמוניהם ליפן. כולם חוזרים עם רשמים ייחודיים שאי אפשר לשכוח ומעוניינים להגיע פעם נוספת למדינה זו כדי ליהנות ממנה שוב.

מתי כדאי לטייל ביפן

התקופה המומלצת לביקור בארץ השמש העולה היא סביב חודש אפריל, תחילת האביב . הסיבה לכך היא פריחת הדובדבן – הסקורה, הצובעת את הערים בצבעי ורוד, כשהפרחים פורחים על הכמות העצומה של העצים וכמה ימים לאחר מכן, כל הקרקע צבועה בוורוד לאור הפרחים הנופלים מהעצים על האדמה.

מה כל כך מיוחד ביפן

היפנים הם אנשים מחושבים ומתוכננים, כך הם מתנהגים בעבודה ועם המשפחה. ההתנהגות האדיבה שלהם כלפי זרים היא יוצאת דופן והם יעזרו לכל תייר המחפש את דרכו לאור הקושי הרב להתנהל בשפה היפנית.

לאור קשיי השפה, מומלץ לצאת לטיול מאורגן ליפן הכולל את האטרקציות המובילות כדי ליהנות מהתרבות העתיקה והסיפורים המרתקים.

התחבורה ביפן

אחת החוויות העוצמתיות ביותר ביפן היא הנסיעה בתחבורה הציבורית הנוחה והמדויקת, רכבות הטסות במהירות של מטוסים וגומעות מרחקים עצומים בפרקי זמן קצרים, הסדר הניקיון, כל העובדים המתייחסים בצורה מקסימה לכל הנוסעים, תחנות הרכבת המצוחצחות, הסדר המופתי בכניסה וביציאה מתחנת הרכבת הם מראות שאף תייר לא ישכח.

טוקיו – בירת יפן

המטרופולין הענק והמודרני כולל את משרדיהן של החברות המקומיות והבין לאומיות הגדולות ביותר ביפן ומרכזי קניות רבי קומות. הרובעים הידועים בבירה הם רובע שיבויה הכולל את מעבר החציה המפורסם המאפשר לאלפי אנשים לחצות במקביל את מעבר החציה לצד השני. רובע אקיהברה שהוא מקום ביקור לכל אוהבי הגדג'טים והמכשירים האלקטרוניים השונים ורובע ארג'וקו המודרני הכולל עשרות חנויות ייחודיות המוכרות פריטי לבוש נדירים, בסגנונות לא מוכרים.

סיורים ביפן

הערים היפהפיות המכילות מקדשים שאחד מהם יפה יותר מהשני כמו מקדש הזהב בקיוטו, מקדש העששיות בנארה, ארמונות ופגודות עתיקות בכל הערים הקיימות עשרות מאות ואלפי שנים. .

את תרבותם של הסמוראים והגיישות אפשר לראות במהלך טיול מאורגן ליפן, בעיקר בעיר קאנזוואה השומרת על המסורת עתיקת היומין .

במעבר מעיר לעיר, נהנים מנופים קסומים כמו הר פוג'י המעוטר בשכבת שלג בפסגתו, האלפים היפניים, אגמים, איים, פסלי בודהה ענקיים ועוד.

אין תגובות