מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים וילונות גלילה?

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים וילונות גלילה?

צריכים לרכוש וילונות גלילה חדשים? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים את הסוג הנכון עבורכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. 

בחירה של וילונות גלילה היא לא דבר פשוט. היום יש מגוון רחב מאוד של וילונות גלילה בשוק ולכן אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים את הוילונות המתאימים ביותר עבורכם, קראו את המאמר הבא עד תומו ותמצאו כמה טיפים חשובים אשר יסייעו לכם לבצע את הבחירה על הצד הטוב ביותר.

התאמה לגודל החלון

הדבר הראשון שאתם צריכים לקחת בחשבון הוא הגודל של החלון. מבחינת נראות, כדאי שוילונות הגלילה יכסו גם את המסגרת של החלון, ואפילו קצת שוליים מסביב, על מנת שיעניקו את הכיסוי הטוב ביותר. לרוב, וילונות גלילה מיועדים לא רק למראה ועיצוב, אלא גם להצללה והחשכה של החדר, ולכן כיסוי מלא של החלונות יאפשר לכם לקבל את ההחשכה לה אתם זקוקים בצורה הטובה ביותר.

אל תסמכו על מראה עיניים. לפני שאתם יוצאים אל החנויות השונות או מחפשים וילונות גלילה באינטרנט, התחילו קודם כל עם מדידות של החלון בצורה מדויקת, כך שיהיה לכם קל יותר בחנות למצוא את המידה הנכונה לחלון שלכם, ולא תגיעו למצב בו בעת ההתקנה אתם מבינים כי המידות כלל לא נכונות והוילון לא מתאים לכם.

רמת ההצללה

אתם יכולים למצוא מגוון רחב של רמות הצללה כאשר אתם בודקים וילונות גלילה. החל מוילונות אשר מיועדים לדקורציה בלבד ואינם יוצרים הצללה רבה, אלא הם שקופים ואור השמש חודר דרכם, ועד לוילונות אשר מחשיכים לחלוטין את החדר כאשר הם סגורים.

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים נכון, עליכם להבין את הצרכים שלכם. אם אתם מעוניינים בוילון בעיקר להחשכה של החדר, תוכלו לשלב מעליו גם וילון שקוף יותר אשר יתאים לבקרים והזמנים בהם אתם מעוניינים באור טבעי בחדר.

חומר הגלם

בדקו את חומר הגלם ממנו עשוי הוילון וודאו כי מדובר בחומר אשר אינו דוהה בשמש, חומר חזק אשר מחזיק מעמד היטב ויוכל לאפשר לכם ליהנות מהוילון לאורך זמן.

אין תגובות