הכול על הנקת תאומים

הכול על הנקת תאומים

אנשים הרבה פעמים בטוחים שאם אישה מחליטה לעשות ילד, מה ההבדל כבר בין ילד אחד לשניים. עם זאת, האמת היא, שלהיות אימא לתיאומים זה אתגר שלא מהעולם הזה, ואפילו אם מבחוץ זה נראה פשוט, הרי שבחיי היומיום זה מורכב מאוד. זה בא לידי ביטוי כבר בשלבים הראשונים שבחייהם של התיאומים, כי איך אישה שרוצה להניק יכולה להניק תיאומים? האמת היא, שהנקה של תיאומים דורשת אימון רב, החלטה, סדר וארגון. לכן, במידה וגם את תהפכי ממש עוד מעט לאימא לתיאומים, כדאי שתדעי: את יכולה ללמוד בצורה מסודרת על הנקת תאומים וכך להתמודד עם האתגר הזה בצורה הכי יותר רגועה וטובה. 

למה חשוב לתכנן הנקת תאומים? 

אומנם זה נכון שבתחילת הדרך את לא באמת יכולה לדעת מה התינוק רוצה ומתי הוא רעב, אך את כן יכולה להרגיש שאת שולטת במצב. אחד מהדברים המורכבים ביותר אצל נשים שיש להן תיאומים, זו התחושה שאחד מהם רעב כאשר הן מניקות את השני. חשוב לדעת שאם תדברי על הדברים מראש, תתכונני ותדעי לקראת מה את הולכת, יהיה לך הרבה יותר פשוט להתמודד עם המצב. לכן הנקה של תיאומים זה משהו שכדאי לדבר עליו עם אשת מקצוע מומחית, בין אם הם כבר נולדו ואת מניקה אותם ובין אם את נמצאת כעת בשלבים של פני הלידה. 

איך לבחור אשת מקצוע מהתחום? 

רוצה לקבל עצות בנושא של הנקת תאומים? לעבור קורס של ממש? לדבר עם מישהי שמבינה לליבך? פני עוד היום אל קרן מור ותראי שאיתה את בידיים טובות. היא מגיעה עם ניסיון של שנים, מבינה את התחום הזה ויכולה לעזור לך לא רק בהנקה של תיאומים אלא גם באינספור נושאים אחרים כמו הכנה ללידה או אפילו ליווי בלידה עצמה. הנקת תאומים, כאשר מתכוננים אליה מראש, זה משהו שאפשר להתמודד איתו הרבה יותר בקלות. לכן כדאי לתת את הדעת על הנושא ולראות איך את מתכוונת לצלוח את אחד מהאתגרים הכי גדולים שהיו לך עד עכשיו בתור אימא לתיאומים. 

אין תגובות