מחפשים מתנה יפה? הדפסת תמונה על קנבס!

מחפשים מתנה יפה? הדפסת תמונה על קנבס!

ישראלים אוהבים אירועים. לא רק ימי הולדת, בישראל אפשר לראות זאת ברשימת החגים הלאומיים והדתיים, רשימה ארוכה ומלאה בכל טוב, בייחוד בעונה. האתגר עם כל-כך הרבה חגים, מעבר לשמירה על המשקל הוא לבחור מתנות מרגשות, מתנות שוות באמת. הדפסת תמונה על קנבס היא פיתרון כה אלגנטי ואפקטיבי, שהוא מתאים לכל חברי המשפחה, בכל גיל ומכל רקע.

כולם אוהבים תמונות, וכשתמונה מודפסת על קנבס היא מתעוררת לחיים, ומעירה איתה את כל החדר. לרוב התגובה של מי שקיבל את המתנה – בן או בת זוג, קרוב משפחה, חבר או קולגה לעבודה – שווה צילום והדפסת תמונה.

הדפסת תמונה על קנבס איכותי בלבד

כמו בכל תחום, גם בתחום הדפסות התמונות על קנבס יש רמות שונות ואיכויות שונות. כאן מדובר בתחום מעניין אשר הגורמים המשפיעים על האיכות בו הם תשלובת של איכות הדיו, איכות הקנבס, איכות התמונה ואיכות המכשור.

מדפסות להדפסת תמונה על קנבס מגיעות בגדלים וברמות שונות. הדפסה באיכות הגבוהה ביותר מתקבלת כאשר השילוב הנ"ל (דיו, קנבס, תמונה באיכות גבוהה ומדפסת מעולה) הוא בשיאו. ההבדלים בין הדפס חובבני למקצועי במקרה זה מורגש באופן מיידי, וקשה להתעלם מהשוני ברמת הגימור, החדות, והעמידות.

קנבס טוב – הדפסה טובה – מתנה לשנים ארוכות

כשאתם נותנים מתנה, בייחוד שמדובר בתמונה, אביזר דקורטיבי אינטימי שתולים במרחב ומשפיע על כל החלל בו הוא נמצא, אתם רוצים לתת משהו איכותי. כאשר הקנבס איכותי, הדיו מעולה וההדפסה טובה – נקודת המוצא פנטסטית, והמתנה שלכם תמשיך להדהד שנים אחרי שתיתנו אותה. אבל זה לא נגמר כאן.

חברות מקצועיות להדפסת תמונה על קנבס מצוידות גם בתוכנות ייחודיות לעריכה גראפית, תוכנות שמיועדות להביא את הצילומים שלכם להתאמה מושלמת להדפסה בכל סדר גודל. כלומר, השינויים הקטנים, דחיסות הפיקסלים, האיכויות השונות של הצבעים, הדגשים, ההצללות, כל אלו מותאמים לא רק לגודל בו נמסרה התמונה להדפסה על קנבס, אלא לכל גודל שתבחרו, בהתאם למגוון הגדלים של הקנבס, תוך התאמה מושלמת לכל גודל.

אין תגובות