השדרוג הבא שלכם: ג'קוזי לבית

השדרוג הבא שלכם: ג'קוזי לבית

בואו נדבר על חלומות, ויותר מזה, על החלומות הרטובים ביותר – ג'קוזי לבית. מתי בפעם האחרונה באמת פינקתם את עצמכם במתנה שיודעת לתת לכם עוד ועוד? יש משהו בשדרוג הבית שנותן הרבה מעבר לסתם עוד פינוק. התקנת ג'קוזי פרטי בבית שלכם היא ממש הצהרה – אנחנו אוהבים את עצמנו ורוצים את הטוב ביותר בשבילנו.

ג'קוזי בחצר או בבית הוא לא רק הגשמת חלום, אלא גם מוצר שהפך בעשור האחרון נגיש ליותר ויותר אנשים. לא עוד חלום רחוק, אלא מוצר הנגיש באמת במחירים (ואיכויות) שונים, מה שאומר שתוכלו להביא את ההנאה הזו עד למפתן דלתכם לפי המחיר המתאים לכיס שלכם.

להתקין ג'קוזי לבית או לחצר?

אנשים רבים מתלבטים האם להתקין את הג'קוזי שלהם בגאזיבו במרפסת או בגג, לעומת התקנתו בפנים הבית. גם אלו שמתקינים את הג'קוזי בבית מתלבטים לעיתים קרובות בין ההתקנה בחדר המקלחת לבין האפקט של הצימר עם התקנתו בחדר השינה ממש.

ג'קוזי לבית הוא בסופו של דבר לא רק פינוק לגוף הפיסי, אלא גם רגעים של הנאה מלאה מרגיעה ושלווה. אם החצר שלכם חשופה ופתוחה לכל עבר, הרי שיכול להיות שלא תרגישו בנוח להתרווח לגמרי ואז כדאי להתקינו בפנים הבית. לחילופין ניתן להקצות שטח בחצר או במרפסת ולהתקין חוצץ במבוק שייתן לכם את הפרטיות המתבקשת. בנוסף, בדקו עם עצמכם בכנות האם אתם מאלו שנהנים מלהיות בחוץ באוויר הפתוח יותר מאשר בפרטיות וביטחון הבית, ואז התקינו את הג'קוזי בהתאם.

אז איך בוחרים ג'קוזי לבית?

החוק הראשון בבחירת הג'קוזי לביתכם הוא כמובן התאמת הגודל. אמבטיות ג'קוזי מגיעות בגדלים רבים, מאישי, דרך זוגי וצפונה. האם אתם מאלו המארחים מסיבות חצר גדולות או זוגות חברים קרובים? או שיש לכם ילדים ותרצו להשתכשך עם כל המשפחה? ואולי אתם רוצים מרחב אינטימי ושקט להרגע בו לבד או בזוג?

הדבר השני הוא בחירת העיצוב. אמבטיות וג'קוזים מגיעים בצורות שונות. מלבניים, עגולים, מוארכים, פינתיים וכיו"ב. כשאתם מצוידם בגודל ובצורה שאתם רוצים (וכמובן בתקציב) זה הזמן להתעניין בסוגים ובעוצמות של המנוע, ובפרטים קטנים כמו צבע ושדרוגים נוספים לג'קוזי לבית שלכם.

אין תגובות