מוצרי טיפוח לשיער של ביוטופ

מוצרי טיפוח לשיער של ביוטופ

כל אישה חשוב לה שהשיער שלה יראה טוב בכל יום. לא משנה אם הבוקר התחיל על צד שמאל, מה שחשוב באמת זה שהשיער יראה מיליון דולר בכל יום לאורך כל היום. מוצרי הטיפוח לשיער בביוטופ הם המוצרים שיעניקו לשיער שלך מראה זוהר ובריא גם אם את אחרי לילה לבן או לאחר יום עבודה עמוס במיוחד. 

זה לא סוד שמצב הרוח שלנו מושפע גם מהמראה שלנו ואחד הדברים החשובים ביותר עבורנו הנשים הוא מראה של שיער בריא ויפה שהולך אתנו לאורך כל היום. חברת ביוטופ מציעה לנו שפע של מוצרי טיפוח לשיער שמאפשרים לנו לשמור על בריאותו של השיער למרות צביעות שיער רבות, פנים או שימוש בסטרייטנרים, החלקות סיניות / ברזילאיות ועוד טיפולים כימיים רבים המזיקים לשיער שלנו. 

מבין המוצרים האיכותיים של Biotop:

שמפו 911 קינואה – חפיפת שיער בשמפו איכותי הוא אחד מאבני היסוד לשמירה על שיער בריא. שמפו 911 קינואה של Biotop מתאים לשיער פגום וחסר חיים עקב החלקות רבות, הבהרות שיער וצביעת שיער. שימוש בשמפו יעניק לשיערך ברק עמוק ולחות עשירה בזכות המרכיבים הטבעיים שבו. השמפו מיוצר ללא מלחים, מעניק נפח לשיער ומונע חשמל סטטי. 

מרכך לשיער 911 – להשלמת חפיפת השיער עם שמפו 007 קרטין חפפי את שיערך עם מרכך לשיער 911. המרכך על בסיס צמח הקינואה, עשיר בויטמין B5, ויטמין E ומכיל שמנים ארומטיים המעניקים לשיער רכות, לחות ומראה זוהר. מומלץ לשימוש לאחר החלקות. 

מסכה לשיער 911 – מסכה המסייעת לשיקום שיער הנפגע כתוצאה מטיפולים כימיים כמו החלקות, הבהרות שיער וכן הלאה. בנוסף, המסכה מעודדת שיקום שיער הנפגע מנזקי אקלים וחשיפה ממושכת לשמש. שימוש במסכה מעניק לשיער מראה זוהר ובריא ומעשיר את השערה בויטמין E, ויטמין B5, שמנים ארומטיים ואבקת קינואה. 

אמפולות 911 הייר ריפר – מארז איכותי של אמפולות לטיפוח ושיקום השיער מעניק לשיער פגום, יבש וצבוע לחות מרבית, מזין בקרטין ופרוטאין ומעניק הגנה אופטימלית לשיער. להשלמת הטיפוח לשיערך השתמשי באמפולות והעניקי לשיערך רכות וברק.

אין תגובות