פינוי רפואי פרטי בעזרת אמבולנס פרטי

פינוי רפואי פרטי בעזרת אמבולנס פרטי

קשה מאוד לדמיין מצב בו אתם חסרי אונים במהלך אירוע רפואי קיצוני, ללא יכולת להתקשר ולקבל סיוע רפואי. אומנם במדינת ישראל ישנם שירותי רפואה ציבוריים אשר נותנים מענה לכלל האוכלוסייה, אך בפועל יותר ויותר משפחות בוחרות להיעזר בחברות מקצועיות, אשר נותנות שירותי פינוי רפואי בעזרת אמבולנס פרטי. זאת על מנת לאפשר לבני המשפחה שלכם לקבל טיפול פרטי ברמה גבוהה מאוד, בהתאם למחלות הרקע מהן הם סובלים, ולדרישה הרפואית הנוכחית של החולה. בתוך אמבולנס פרטי פועל צוות רפואי מוסמך, אשר מכיר את ההיסטוריה הרפואית שלכם ומספק טיפול מותאם אישית עד לחדר המיון.

אמבולנס פרטי – לכל צרה שלא תהיה

שירותי אמבולנס פרטי יכולים לתת מענה למגוון רחב מאוד של בעיות רפואיות, כמו:

  • התמודדות עם התקף לב, או כל אירוע לבבי אחר, בהתאם לרקע הרפואי של החולה. תוך מתן טיפול תרופתי תומך עד ההגעה לחדר המיון.
  • פינוי של חולים כרוניים, תוך שמירה על מצבם היציב גם אם הם נמצאים באמצע התדרדרות רפואית. למשל, כאשר מדובר על חולי סרטן או אנשים שסובלים מהתקפי אפילפסיה באופן קבוע.
  • טיפול רפואי לאוכלוסייה מבוגרת, במקרים של נפילות, חבלות ושברים, אשר עשויים לסכן את חייהם.
  • פינוי של חולים אשר סובלים מחום גבוה ומחלות חורף קשות, מביתם אל בית החולים לקבלת טיפול מתקדם.

ליווי רפואי בנסיעה לבית החולים

לא משנה מה היא הסיבה שבגללה הזמנתם את שירותי הרפואה עד לדלת הבית שלכם, לאחר האבחון הראשוני יכול הרופא הפרטי להבין מה הוא מצבכם הרפואי המדויק, וכפועל יוצא מכך גם לבחור את שיטת הטיפול הטובה ביותר. אם אתם מזמינים רופא שיגיע אליכם הביתה, אתם בעצם נותנים לו את הרשות לקחת אחריות על מצבכם הבריאותי ולכן הוא יכול להזמין אמבולנס פרטי במידה ואתם צריכים להתפנות אל בית החולים באופן בהול. לעיתים רבות אי אפשר להמתין לצוות של מדע ויש צורך לקבל טיפול נקודתי בבעיות הרפואיות, כדי להציל את החיים שלכם או של בני המשפחה שלכם.

אין תגובות