כל מה שכדאי לדעת על איתור כספים אבודים

כל מה שכדאי לדעת על איתור כספים אבודים

עבור הרבה מאוד ישראלים הביטוי כספים אבודים נשמע לא אמין. איך יכול להיות שאנחנו, שעבדנו כל כך קשה כדי לחסוך את הכסף שלנו, נאבד אותו ולא נדע איפה הוא נמצא? יחד עם זאת, אנחנו רואים שהרבה מאוד ישראלים משקיעים את הכספים שלהם, משלמים על ביטוחים ובסופו של דבר גם לא יודעים איפה הכסף נמצא. לכן הוחלט על היוזמה המבורכת שעונה לשם איתור כספים אבודים. האיתור של הכספים האבודים יכול להוביל אתכם לסכומים משמעותיים ביותר שכלל לא ידעתם על קיומם, אז למה שהם יחכו לכם אי שם, בלי שתוכלו להגיע אליהם? 

איך מבצעים היום ביעילות איתור כספים אבודים? 

בעבר האיתור של הכספים האבודים היה סוג של סיוט. אדם שלא ידע איפה נמצא הכסף שהוא חסך היה צריך ליצור קשר באופן עצמאי עם בנקים או שונים או מקומות שבהם אולי היו לו חסכונות. זה היה כמעט בלתי אפשרי, מה שהוביל לעוד ועוד שנים של כספים אבודים. היום, לעומת זאת, הדברים עובדים בשיטה הרבה יותר יעילה. היום איתור כספים אבודים נעשה בעזרת תוכנה ממוחשבת שמבקשת מכם להכניס לתוכה רק פרטים בסיסיים כמו שם ושם משפחה. מהר מאוד התוכנה סורקת את כל המערכות שאליהן היא מחוברת וכך היא יכולה להודיעה לכם האם, ואיפה, מחכה לכם כסף. 

מה עושים עם הכסף? 

אחרי האיתור של הכספים האבודים, אתם היחידים שתוכלו להחליט מה לעשות בכסף הזה, כי אחרי הכול, הוא שלכם. לא אחת אנחנו רואים שאנשים שביצעו איתור כספים אבודים ומגלים שיש להם כמה אלפי שקלים, פונים אל אנשי מקצוע שעוסקים בתחום של תכנון פרישה וביחד איתם מחליטים מה לעשות בכסף. לעומת זאת, יש גם אנשים שמשאירים את הנושא של תכנון הפרישה לעתיד, ובינתיים רוצים רק ליהנות מהכסף. כל אחד יוכל להחליט מה לעשות בהתאם לראות עיניו, כי מה שחשוב זה שאותו כסף אבוד פשוט יחזור לבעליו. השימוש בתוכנות הממוחשבות הללו מאוד בטוח כך שאין לכם סיבה לחשוש לפני שאתם מאתרים את הכסף ששייך לכם. 

אין תגובות