אולם חתונות בירושלים

אולם חתונות בירושלים

כשמחפשים אולם חתונות בירושלים, מגיעים לכמה וכמה אולמות, כולם יפים וכל אחד מהם מעוצב בסגנון הייחודי שלו. אך למרות כל היופי של האולמות, אין יופי שישווה ליופייה של ירושלים. בירת ישראל היא אחת הערים היפות ביותר בעולם, אם לא היפה ביותר לטעמם של רבים.

לכן, אולם חתונות בירושלים שממנו רואים את ירושלים במלוא הדרה, הוא האולם המושלם לעריכת טקסי חתונה בעיר הכול כך מיוחדת.

הנוף הירושלמי

כשנמצאים ברחבי אולם אירועים או על המרפסת וכל הנוף הירושלמי פרוס לעיני האורחים, הם עומדים או יושבים ונהנים מהנוף, האוכל והריקודים מעניינים הרבה פחות . הם נמשכים כמו מגנט ונהנים לראות את ירושלים וליהנות מהאוויר הצלול, כמה שיותר.

אולם אירועים מושקע

סוגים רבים של קהלים מגיעים לאירועים ולכן עיצובו של אולם חתונות בירושלים הוא נושא אקוטי. בעלי האולם ביקשו לעצב אותו בסגנון קלאסי, וכך יהיה נעים לכל האורחים ליהנות מיופיו.

חגיגה קולינרית

האוכל הוא מרכיב מהותי בסקר שביעות הרצון של המוזמנים מהאירוע כולו ולכן השפים וצוות המטבח מכינים מאכלים יוצאי דופן המוגשים על מגשים יפהפיים תוך מתן דגש על צבעוניות ושפע רב כך שכולם יטעמו מכל סוגי המטעמים.

ההיצע הגדול במיוחד מותאם לכל סוגי הקהלים, כולל הצמחונים והטבעונים שעבורם הוכנו מנות מתוחכמות הכוללות שילובים מפתיעים, שהאורחים לא יפסיקו לאכול.

חופה

המיקום שנבחר לחופה הוא מול חומות העיר העתיקה . הזוג הצעיר והמשפחה עומדים עם הגב לנוף והקהל כולו מתרגש מהטקס המרגש ומהנוף שמתאים מאד לטקס החופה היהודי והופך אותו לייחודי.

אם הטקס נערך בערב, רואים את העיר ואורותיה הרבים על רקע המבנים ההיסטוריים לצידה של ירושלים המערבית והמודרנית.

אולם האירועים

אולם חתונות בירושלים, חדשני הוא מרווח ונוח במיוחד, השולחנות המוצבים בו מותירים מעברים נוחים בין השולחנות כך שגם אם מספר האורחים הוא המקסימלי, עדיין אפשר ליהנות משהייה מאד נוחה.

האולם כולל מערכות מולטימדיה מהמתקדמות בארץ, מערכות שמע משוכללות, אפקטים של לייזר, עמדת די ג'יי מרווחת המותאמת לצרכי כל תקליטן.

זהו אולם החתונות המושלם בעיר, הכולל את כל הגימיקים הנחוצים לחתונה ובעיקר את יופייה של ירושלים.

אין תגובות